آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۳۰۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ساعت ۲۲:۴
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فاروج

مرگ مشکوک زن جوان در فاروج

سرهنگ یدالله نوروزی گفت: در پی وقوع یک مورد مرگ مشکوک زن 24 ساله در شهر فاروج بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
مرگ مشکوک زن جوان در فاروج,

به گزارش گروه دریافت خبر صبح فاروج، سرهنگ یدالله نوروزی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فاروج گفت: در بررسی های انجام شده مشخص می شود حدود ساعت 3بامداد از بیمارستان با خانواده متوفی تماس گرفته شده واعلام می شودکه متوفی توسط اورژانس 115با موضوع تصادف به بیمارستان منتقل شده است.


سرهنگ نوروزی در ادامه گفت: وخامت حال این زن 24 ساله به حدی جدی بود که وی برای ادامه مداوابه بیمارستان شیروان منتقل می شودکه بعداز گذشت چندروز که درکما به سر می‌برد، به علت شدت جراحات وارده فوت می کند.


وی در ادامه اظهار داشت: در بررسی های دقیق تر مشخص شد این زن 24 ساله به طور نامعلومی از پشت بام یک منزل مسکونی به پایین پرت شده و افرادی که در این رابطه نقش داشتند برای طبیعی جلوه دادن موضوع، در ابتدا جسد این زن را به داخل خیابان کشانده و با ایجاد تصادف ساختگی بلافاصله از محل متواری شدند.


فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گفت: با تلاش مستمر و دقیق ماموران تعداد 7 نفر متهم در این رابطه شناسایی و با دستور مقام قضائی دستگیر شدند.

 

انتهای پیام/ شادکام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی صبح فاروج