آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۰۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ساعت ۱۲:۱۶
حجت الاسلام جلمبادانی

مهمترین مسئله در انتخابات حضور حداکثری و انتخاب اصلح است

حجت الاسلام جلمبادانی با بیان اینکه مهمترین مسئله در امر انتخابات حضور حداکثری و انتخاب شخصی اصلح است، گفت: برای انتخاب فرد اصلح باید به شاخص‌ها نگاه کرد نه شخص تا بهترین انتخاب را داشته باشیم.
مهمترین مسئله در انتخابات حضور حداکثری و انتخاب اصلح است,

حجت الاسلام محمد جلمبادانی در گفتگو با خبرنگار عصراترک گفت: مهمترین مسئله در امر انتخابات حضور حداکثری و انتخاب شخصی اصلح است و برای انتخاب فرد اصلح باید به شاخص‌ها نگاه کرد نه شخص، تا در روز رای گیری با بهترین انتخاب کشور را در مسیر پیشرفت و آبادانی قرار داد.

وی افزود : شخص اصلح فری است که ضمن اعتقاد قلبی به نظام جمهوری اسلامی و کشور عزیزمان ایران به ظرفیت‌‌های داخلی کشور نیز باور داشته و مبنای برون رفت از این بحران و پیشرفت کشور را توان و ظرفیت داخلی قراردهد.

جلمبادانی گفت: از شاخصه‌های دیگر فرد اصلح این است که به معنای دقیق کلمه مردم گرا و از میان مردم باشد، درد مردم را بفهمد و معتقد باشد که با کار و تلاش می‌توان کشور را به سرمنزل مقصود رساند.

این کارشناس گفت: یکی دیگر از مهمترین شاخصه‌های انتخاب اصلح داشتن روحیه انقلابی و کار جهادی است و کاندید اصلح باید در کارنامه خود سابقه کار جهادی و خدمت به مردم را داشته باشد.

حجت الاسلام جلمبادانی در رابطه با اهمیت و اثرات شرکت در انتخابات گفت: انتخابات ضامن حفظ اسلام، کشور، استقلال و آزادی ملت است که بوسیله آن دشمنان از تهدید و چنگ‌اندازی به این مملکت و انقلاب اسلامی مأیوس و ناامید می‌شوند.

وی افزود: یک رأی هم اهمیت دارد. هر چه انتخابات پرشورتر و مشارکت بیشتر باشد، دشمن ناکام تر خواهد شد و بواسطه حضور مردم پای صندوق های رای برای ملت ایران احترام بیشتری خواهند گذاشت.

وی در پایان گفت: حضور مردم با قومیت‌ها و مذاهب مختلف در کنار  همدلی و اتحاد پای صندوق های رای، مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام  خواهند زد و ضمن اینکه برگ زرینی دیگری در دفتر افتخارات نظام شکوهمند انقلاب اسلامی ثبت خواهد کرد و توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب را نیز همچون گذشته خنثی خواهد کرد.

 

انتهای خبر/م.شادکام

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی صبح فاروج