آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۳۰۲۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ساعت ۱۳:۵۷
مدیر صنعت، معدن و تجارت فاروج:

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، پایه های راه اندازی یک واحد صنعتی جدید را محکم کرد

افتخاری گفت: راه اندازی یک واحد تولیدی در حوزه بهداشتی آرایشی در فاروج با موانعی مواجه بود که کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، پایه های راه اندازی آن را محکم کرد.
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، پایه های راه اندازی یک واحد صنعتی جدید را محکم کرد,

به گزارش صبح فاروج و به نقل از شبستان احسان افتخاری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فاروج گفت: مجوز واحد تولید دکلوره و بی رنگ کننده مو، در شهرک صنعتی طی سال 98 صادر شد اما در سال 99 با موانع سازمان غذا و دارو مواجه شد.

مدیر صنعت، معدن و تجارت فاروج افزود: با  سرمایه گذاری 20 میلیارد ریال در این طرح  در مرحله اول بهره برداری، پنج فرصت شغلی ایجاد می شود.

 افتخاری، با اشاره به برطرف شدن موانع در حوزه سازمان غذا و دارو، گفت: دستگاه ها و تجهیزات این واحد خریداری و ساخت آن آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه از این نوع واحدهای تولیدی در استان نداریم، گفت: سرمایه گذار، راه اندازی آن را ظرف ماه آینده وعده داده است.

مدیر صنعت، معدن و تجارت فاروج گفت: از سال گذشته 16 طرح صنعتی پیگیری شده بود که از این تعداد پنج طرح در حوزه تولید یراق آلات، پوکه معدن، تولید جعبه های پلاستیکی، توسعه تولید مس و واحد تولید دکلوره و بی رنگ کننده مو در حال اجرا است.
22 واحد صنعتی با مجوز صنعت، معدن و تجارت در شهرستان فاروج و با ایجاد 180 فرصت شغلی فعال است.

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی صبح فاروج